Uczestnicy warsztatów przy stoliku w restauracji. Cztery osoby siedzą, dwie stoją. Na ścianie z tyłu jest namalowany krajobraz z widokiem na wybrzeże i budynki w charakterystycznym greckim stylu. Uczestnicy warsztatów przy stoliku w restauracji. Cztery osoby siedzą, dwie stoją. Na ścianie z tyłu jest namalowany krajobraz z widokiem na wybrzeże i budynki w charakterystycznym greckim stylu.

Konsultacje w Bayreuth z udziałem prof. dr. hab. Marka Cieszkowskiego

W dniach 22–26 kwietnia 2024 roku profesor doktor habilitowany Marek Cieszkowski uczestniczył w konsultacjach w ramach projektu Germanistische Institutspartnerschaft Bogotá – Bydgoszcz – Bayreuth: Junge Generation in der internationalen Teilhabe, które tym razem odbyły się w Bayreuth, ponownie w połączeniu z warsztatami naukowym.

Szczegółowe informacje wraz z dokumentacją fotograficzną są dostępne na stronie internetowej projektu: bogota-bydgoszcz-bayreuth.ukw.edu.pl .