Grafika dekoracyjna – otwarty kalendarz i eleganckie pióro Grafika dekoracyjna – otwarty kalendarz i eleganckie pióro

Nabór tekstów do monografii w ramach projektu partnerstwa instytutów (Bogotá – Bydgoszcz – Bayreuth)

W ramach transkontynentalnego projektu naukowo-dydaktycznego Germanistische Institutspartnerschaft Bogotá – Bydgoszcz – Bayreuth: Junge Generation in der internationalen Teilhabe, który jest współkoordynowany przez profesora doktora habilitowanego Marka Cieszkowskiego, planowana jest publikacja międzynarodowej monografii pod tytułem Herausforderungen in der Beteiligung am Gesellschaftsgeschehen – Potentiale der partizipativen Entscheidungsfindung.

Szczegółowe informacje są podane w załączonym zaproszeniu do zgłaszania tekstów.

Zaproszenie, które znajduje się w załączniku, ma formę dostępnego pliku PDF i jest napisane w języku niemieckim.