Grafika dekoracyjna – regał z książkami w bibliotece. Grafika dekoracyjna – regał z książkami w bibliotece.

Międzynarodowa monografia współautorstwa dr. hab. Jacka Szczepaniaka, prof. uczelni i dr. Janusza Pociaska

Nakładem wydawnictwa Harrassowitz Verlag ukazała się międzynarodowa monografia Emotionale Nachbarschaft. Affekte in deutschen und polnischen medialen Diskursen. Teil 1. Theorie – Methode – Medienereignis: Nord Stream. Unter Mitwirkung von Jarosław Bogacki und Sławomir Kowalewski, współautorstwa doktora habilitowanego Jacka Szczepaniaka, profesora uczelni, profesor doktor Gesine Lenore Schiewer oraz doktora Janusza Pociaska.

Okładka książki

Więcej informacji o książce, jak również książkę w wersji elektronicznej do pobrania można znaleźć na stronie wydawnictwa: harrassowitz-verlag.de/titel_7338.ahtml .