Uczestnicy stoją przed budynkiem Instytutu Języku Obcych na Uniwersytecie w Bogocie Uczestnicy stoją przed budynkiem Instytutu Języku Obcych na Uniwersytecie w Bogocie

Ponowne konsultacje w Bogocie z udziałem prof. dr. hab. Marka Cieszkowskiego

W dniach 29 października – 3 listopada 2023 roku profesor doktor habilitowany Marek Cieszkowski już po raz drugi uczestniczył w konsultacjach na Uniwersytecie Narodowym Kolumbii w Bogocie w ramach projektu Germanistische Institutspartnerschaft Bogotá – Bydgoszcz – Bayreuth: Junge Generation in der internationalen Teilhabe.

Tym razem konsultacje zostały połączone z warsztatami naukowymi. Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu wraz z dokumentacją fotograficzną są dostępne na stronie internetowej projektu: bogota-bydgoszcz-bayreuth.ukw.edu.pl .